Отримали повідомлення про проведення перевірки Державною службою України з питань праці? Інспектори Держпраці завітали до Вашого підприємства з позаплановою перевіркою?

Згідно діючого законодавства України, контроль за дотриманням законодавства про працю покладено на Держпрацю, виконавчі органи міськрад міст обласного значення та сільских, селищних та міськрад об’єднаних територіальних громад. Таким чином, інспектори Держпраці та її територіальних органів мають право перевіряти виконання підприємством законодавства про працю.

Перевірки органів Держпраці можуть бути плановими та позаплановими.

Планові перевірки проводяться у відповідності до плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), який публікується органами Держпраці щорічно, не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому.

Позапланові перевірки проводяться без попереднього сповіщення посадових осіб підприємства, при наявності підстав, які визначені відповідно до Порядку зарахування кількості робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю до виконання нормативу таких робочих місць, визначеного статтею 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, який затверджено постановою КМУ №466 від 05.06.2019 року.

Супровод підприємства при перевірках Держпраці – одна з основних практик нашої компанії.

Многорічний досвід наших спеціалістів, отриманий при супроводженні перевірок контролюючих органів Держпраці, допоможе побачити заздалегідь можливі загрози та захистити Ваше підприємство від можливих ризиків.

Ми допоможемо Вам зайняти правильну правову позицію, надати правову оцінку правомірності проведення перевірки, перевірити обсяг повноважень інспекторів, оформити допуск (чи недопуск) до перевірки.

Послуги із супроводження підприємства при перевірках Держпраці можуть включати:

  • аналіз існуючих та підготовка відсутніх документів до перевірки;
  • аналіз обґрунтованості перевірки, оформлення допуску чи недопуску інспекторів Держпраці на підприємство;
  • аналіз відповідності обсяга запитуваних документів предмету перевірки;
  • супроводження під час опиту персоналу підприємства інспекторами Держпраці;
  • роз’яснення прав та обов’язків під час перевірок Держпраці;
  • оскарження приписів та вимог Держпраці.

Вартість супроводження підприємства при планових та позапланових перевірок Держпраці та іншу інформацію Ви можете дізнатись за телефонами +38 (067) 617-30-03, +38 (099) 617-30-03.

Чи заповнивши цю форму:

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ: