Пандемія COVID-19 привела до збою в системі освіти в усьому світі і в той же час підстьобнула розвиток методу дистанційного навчання.

І хоча дистанційне навчання як одна з форм сучасного навчання давно фігурувало в законодавстві України, 2020 рік прискорив впровадження дистанційного навчання в усі сфери дисциплін, в тому числі і в сферу охорони праці.

Таким чином, для того, щоб в 2021 році отримати посвідчення про проходження курсів з охорони праці в Україні, Вам достатньо мати лише ноутбук (ПК, планшет або навіть просто мобільний телефон) та підключення до інтернету.

Які переваги дистанційного навчання з охорони праці?

Доступність – дистанційне навчання зрівнює можливості для жителів всієї України, незалежно від місця проживання, пройти курси з охорони праці. Таким чином, проходити курси навчання Ви зможете, перебуваючи в будь-якому місті України чи навіть на відпочинку в іншій країні. Ви можете займатися, перебуваючи вдома або на дачі, на роботі або в кафе.

Гнучкий графік – вивчати матеріали курсів з охорони праці Ви можете в будь-який зручний для Вас час: можете поєднувати навчання з роботою, вибирати зручний темп навчального процесу, детально пропрацювавши все матеріали курси.

Економія – дистанційні курси навчання з охорони праці коштують дешевше + Вам немає необхідності витрачати гроші на проїзд та / або оренду житла при проходженні очних курсів, які, як правило, проходять тільки в великих містах.

Доступність інформації – ретельний підбір і постійна актуалізація матеріалів для навчання, інтерактивні матеріали та тести, дозволяють вивчати в короткі терміни великі обсяги інформації, спрощуючи і прискорюючи процес навчання.

Швидкість – при прискореному темпі навчання, отримати законне посвідчення про проходження курсів з охорони праці Ви можете протягом 2-3х робочих днів.

Навчальний центр «Фахівець» надає керівникам і співробітникам підприємств України повний комплекс послуг з організації дистанційного навчання більше 10 видів різних програм з охорони праці та техніки безпеки.

Пропонуємо хороші знижки для організацій!

Посвідчення, яке Ви отримаєте після закінчення дистанційного курсу повністю легітимно і прирівнюється до посвідчення, що отримується після закінчення очних і очно-заочних курсів.

Навчальний центр «Фахівець» пропонує дистанційні курси навчання з охорони праці в Запоріжжі, Дніпро, Харків, Вінниця, Одеса, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Львів, Полтава, Київ, Кременчук, Херсон, Чернігів, Чернівці, Житомир, Хмельницький, Івано -Франківськ, Тернопіль, Суми, Ужгород, Рівне, Луцьк та інших населених пунктів України.