(067) 617-30-03 (099) 617-30-03

dgv2011@ukr.net

Атестація робочих місць не залежить від тривалості зайнятості працівника

Робоче місце працівника – це певна зона, де працівник перебуває і працює в процесі роботи з технічними або іншими засобами.

Робочі місця за часом перебування працівника ділять на:

– постійні, де проводиться більше 50% робочого часу або більше 2:00 безперервно;

– непостійні, де проводиться менше 50% робочого часу.

У той же час атестацію робочих місць проводять в разі, якщо на підприємстві є роботи, професії (посади), зазначені в:

1. Список виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;

2. Список виробництв, цехів, професій і посад, робота в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290;

3. Перелік виробництв, цехів, професій і посад з шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 № 163.

За результатами атестації встановлюють пільги і компенсації за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці, а також вживають заходів, щоб поліпшити умови праці.

Тому атестацію треба провести на робочих місцях, на яких зайняті працівники, які мають право хоча б на одну з пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими і важкими умовами праці.

Саме так пояснюють інспектори праці запит на те, чи проводити атестацію працівника в шкідливих умовах праці, якщо робоче місце постійно змінюється.

За матеріалами Держпраці України

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
     ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины