(067) 617-30-03 (099) 617-30-03

dgv2011@ukr.net

Підготовка працівників до безпечного виконання робіт в умовах пандемії

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» роботодавець несе безпосередню відповідальність за збереження життя та здоров’я працівників на підприємстві, розробляє і реалізує комплексні заходи для підвищення існуючого рівня охорони праці, а також забезпечує виконання необхідних профілактичних заходів відповідно до обставин, що змінюються.

З метою забезпечення охорони праці на підприємстві в умовах пандемії роботодавець в планах, програмах та іншій документації з охорони праці, передбачає заходи, покликані на запобігання поширення на підприємстві гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для вирішення конкретних питань охорони праці роботодавець забезпечує функціонування служби охорони праці та призначає посадових осіб, а також розробляє нормативні акти з охорони праці, що діють в межах підприємства. Тобто, в Положенні про службу охорони праці та в інших нормативних актах з охорони праці роботодавець передбачає завдання та функції служби охорони праці та посадових осіб, покликані на запобігання поширенню серед працівників гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

З метою підготовки працівників до безпечного виконання робіт в умовах пандемії роботодавець затверджує Інструкцію з охорони праці щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У Інструкції викладаються обов’язкові до виконання всіма працівниками вимоги безпеки, які запобігають поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для ознайомлення із зазначеною Інструкцією роботодавець забезпечує проведення позапланового інструктажу, відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.02.2005 за № 231/10511.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
     ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины